sedačky sedacie súpravy sedačky rohové sedačky 3 2 1 sedačky látkové sedačky kožené sedačky kvalitné sedačky slovenské sedačky rozkladacie sedačky na mieru gauče stoličky pohovky kreslá lavice matrace štúdio komfort taburetky Nitra,

Slovenské sedacie súpravy pre každú rodinu.

            Už slovom "komfort" v našom logu chceme upozorniť na to, že  náš sortiment je zameraný hlavne na Vaše pohodlie. Máme na mysli pohodlie spojené s čalúneným nábytkom, ktorý poskytujeme pre Vás presne na mieru.  

            Komfort   sedenia  a   kvalitu  spracovania   uvedeného slovenského čalúneného nábytku,  Vám  predstavíme  vo vzorkovom  Štúdiu  komfort so sídlom v Nitre. Ponúkneme Vám tu profesionálne poradenstvo pri   výbere  Vašej  vysnívanej  sedačky, stoličky, kresla, lavice alebo postele. Možnosť úprav sedacích súprav na mieru je u  nás  štandard  za  ktorý  navyše neplatíte. Pre zariadenie objektov (reštaurácie, haly, recepcie, hotely, penzióny, bary) disponujeme veľkým sortimentom exkluzívneho sedenia (stoličky, kreslá, boxy a lavice). Pre architektov vieme poskytnúť  návrh a protypovanie úplne nových modelov sedení vrátane vizualizácie.

            Čalúnenie  je možné vyhotoviť z veľkého množstva  poťahov, čím naplníme vaše  estetické  ale  aj kvalitatívne predstavy. Kvalitné a husté peny, masívna   konštrukcia  z   tvrdého   dreva   a   kovovým  pružením sú u nášho čalúneného nábytku zárukou, že Vám budú  slúžiť   veľa - veľa  rokov.                                                                                                                                         

                                                                                                             Tešíme sa na Vás